O mnie

Witam na mojej stronie! Nazywam się Marta Wasilewska i jestem grafikiem.

Projektuję identyfikację wizualną, wszelkie formy reklamowe (outdoor, prasa, akcydensy, web design, oprawa eventów i targów, prezentacje, gadżety), okładki i opracowania graficzne książek.

Spore doświadczenie zawodowe, poligraficzne i plastyczne wykształcenie oraz niewyczerpalna kreatywność pozwalają mi pracować dla Klientów z rożnych branż i o bardzo zróżnicowanych oczekiwaniach. Tworzę zarówno projekty utrzymane w stylistyce clear design jak i takie,  których przeznaczenie i odbiorca wymagają bogatszych środków wyrazu.
Moimi Klientami są rozbudowane w swej strukturze spółki jak i firmy z sektora MSP. Współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin: marketing, deweloperzy, redaktorzy, wydawnictwa, webmasterzy, drukarnie, firmy poligraficzne, agencje reklamowe,  gazety (Newsweek, Gazeta Wyborcza, Dziennik Polski, Gazeta Prawna, Gazeta Wrocławska, Solidny deweloper).

Pracowałam m.in. dla firm:
Fabryka Porcelany Tułowice Sp. z o.o.
GEO Grupa Deweloperska
Sento S.A.
SuperKrak S.A.
Wydawnictwo Zielona Sowa
Sant-Tech sp. z o.o.
Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida
Krakowskie Wydawnictwo Naukowe


Szlify zawodowe zdobywałam m.in.
w dziale marketingu wydawnictw Zielona Sowa i Krakowskiego Wydawnictwa Naukowego – promocja publikacji, layouty serii wydawniczych, opracowania graficzne książek,

w Ośrodku Kultury im. C.K. Norwida – grafika do celów promocji Ośrodka oraz projektu unijnego EQUAL, identyfikacja wizualna dla powstających w ramach projektu firm, nadzór nad działalnością i organizacja pracy zespołu,

w Agencji reklamowo-poligraficznej – projekty graficzne dla instytucji, firm oraz klientów indywidualnych;

a wiedzę teoretyczną
w Technikum Poligraficznym w Krakowie a następnie na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku grafika.